Zum Inhalt springen
Bundesgemeinschaft für deutsch-niederländische Zusammenarbeit

Presentatieflyer van de Bundesgemeinschaft

Na de viering van het 50-jarig bestaan van de Bundesgemeinschaft in 2018 en de naamsverandering in Bundesgemeinschaft für deutsch-niederländische Zusammenarbeit, was er dringend behoefte aan het ontwerpen van een nieuwe presentatieflyer. Het bestuur van de Bundesgemeinschaft is verheugd u nu de nieuwe flyer in het Duits en het Nederlands te kunnen presenteren.

In de presentatieflyer worden de doelstellingen en taken van de Bondsvereniging nader toegelicht, evenals het ontwerp van de BDNZ-website. Voorts worden de vereisten en de voordelen van een lidmaatschap van de Federale Gemeenschap vermeld. Bovendien is bij de flyer een antwoordkaart gevoegd, waarmee men zich kan aanmelden voor een lidmaatschap van de Federale Gemeenschap.

De flyer en antwoordkaart voor de presentatie vindt u hier:

Presentatieflyer van de BDNZ in het Duits

Antwoordkaart lidmaatschap in de Duitse taal

Presentatieflyer van de Bundesgemeinschaft in het Nederlands

Antwoordkaart lidmaatschap in het Nederlands